Serwis Sport
Data: 2012-11-13 | wyświetlenia: 1824
Nie wszyscy odpoczywali w Święto Niepodległości. Na 11 listopada wyznaczono czwartą kolejkę III ligi tenisa stołowego, w której Piłeczka I Pisz wygrała na własnym terenie 12:6 z MKS-em Jeziorany. Dzień wcześniej jej czwartoligowe rezerwy przegrały, w wyjazdowym pojedynku, z Bałgą Górowo Iławeckie.
Data: 2012-11-12 | wyświetlenia: 2393
To będzie gorąca zima w obozie Mazura Pisz. Podopieczni Zbigniewa Augustyńskiego przegrali w minioną sobotę u siebie 1:6 z Leśnikiem Ramuki. Tym samym czerwono – zielono – niebieskim zaczyna coraz bardziej zaglądać w oczy widmo ewentualnego spadku z klasy okręgowej. Chociaż w Wikielcu zaświeciły jupitery, Znicz Biała Piska zagrał bez błysku w starciu z tamtejszym GKS-em.
Data: 2012-11-06 | wyświetlenia: 2193
Piłeczka Pisz nie zwalnia tempa i kroczy w kierunku II ligi tenisa stołowego. Lider tabeli oddał w minioną sobotę swojemu ostatniemu rywalowi – Mlexerowi II Elbląg zaledwie dwa punkty. Oba były dziełem najlepszego gracza gości Andrzeja Grzelaka, który pokonał 3:1 doświadczonego Waldemara Pawelczyka, a następnie odprawił z kwitkiem Pawła Zielińskiego.
Data: 2012-11-06 | wyświetlenia: 2558
Nie MKS Ruciane – Nida, nie Śniardwy Orzysz, a Pojezierze Prostki spędzi zimę na fotelu lidera A – klasy. Z walki o awans do III ligi nie rezygnuje Znicz Biała Piska, który przywiózł trzy punkty z Pasymia. Mazur Pisz, po precyzyjnej „jedenastce” Sebastiana Poświaty, przegrał 1:2 ze Startem Kozłowo.
Data: 2012-10-31 | wyświetlenia: 1971
Ze zmiennym szczęściem walczyli na pingpongowych stołach gracze Piłeczki Pisz. Pierwsza drużyna gładko ograła Ostródziankę IV Ostróda, natomiast rezerwy przegrały na własnym terenie z GLZS Lubawa.
Data: 2012-10-30 | wyświetlenia: 1700
Bartłomiej Bogdaniuk z Tęczy Biskupiec trafił pięciokrotnie do bramki strzeżonej przez Macieja Turolskiego. W jego ślady poszło trzech innych zawodników spadkowicza z IV ligi, co poskutkowało wysoką porażką Mazura Pisz. Asysta Konrada Radzikowskiego i gol Błażeja Gutowskiego przyczyniły się do zwycięstwa Znicza Biała Piska nad Barkasem Tolkmicko. Tym samym lider IV ligi poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie.
Data: 2012-10-30 | wyświetlenia: 2012
Nie było niespodzianki w derbowym pojedynku piskich Mazurów. Podopieczni Zbigniewa Augustyńskiego pokonali 5:3 swoich młodszych kolegów. Chociaż ekipa trenowana przez Jacka Świątkowskiego przegrała, to pozostawiła po sobie dobre wrażenie.
Data: 2012-10-24 | wyświetlenia: 2240
Piłeczka I Pisz to jeden z głównych kandydatów do wygrania III ligi tenisa stołowego. Ubiegłoroczny spadkowicz z II ligi udowodnił swoje wysokie aspiracje wyjazdowym zwycięstwem (14:4) z Mrągovią Mrągowo. Inny cel przyświeca, występującym klasę niżej, rezerwom Piłeczki. Jej zawodnicy mają się ogrywać oraz nabywać doświadczenie ligowe. Ich pierwsze poważne starcie zakończyło się nieznaczną porażka z Ostródzianką IV Ostróda.
Data: 2012-10-18 | wyświetlenia: 3291
Chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nidzicy wygrali czwartkowe Mistrzostwa Rejonu V w „Piątkach” Piłkarskich. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Warpnuach, natomiast trzecie miejsce przypadło gospodarzom imprezy – Szkole Podstawowej Nr 4 w Piszu. Na piskim Orliku nie pojawiła się wcześniejszej awizowana drużyna z powiatu szczycieńskiego.
Data: 2012-10-16 | wyświetlenia: 2671
Młodzi koszykarze TSK Roś (rocznik 2002) wywalczyli brązowe medale podczas zakończonego w niedzielę V Nenufar Cup. Ponadto Kacper Kwiatkowski został wybrany do najlepszej piątki ełckiego turnieju, natomiast Albin Kłos wygrał konkurs sprawnościowy.
Data: 2012-10-16 | wyświetlenia: 2229
Na tydzień przed derbowym pojedynkiem z Mazurem Ełk, podopieczni Zbigniewa Augustyńskiego wrócili na tarczy z Olecka. Niedawny trzecioligowiec wbił czerwono – zielono – niebieskim aż osiem bramek. Rozpędzony Znicz wygrał „tylko” 3:0 z Drwęcą nowe Miasto Lubawskie. Po wyjazdowym triumfie nad Mazurem Wydminy, na fotel lidera A – klasy wskoczył MKS Ruciane – Nida. O dwie lokaty niżej znajdują się Śniardwy Orzysz, które w niedzielę pokonały 1:0 MKS Szczytno. Trzy punkty ekipie prowadzonej przez Aleksandra Lipowskiego zapewnił kapitan zielono – niebieskich Piotr Talaga.
Data: 2012-10-12 | wyświetlenia: 3258
Trzy ekipy uczestniczyły w czwartkowych Mistrzostwach Powiatu w „Piątkach” Piłkarskich. Wśród nich znalazła się drużyna Szkoły Podstawowej w Rucianem – Nidzie, która zanotowała na piskim Orliku dwie porażki.
Data: 2012-10-11 | wyświetlenia: 2728
Dziurawa obrona, podwórkowa gra, hokejowy wynik – tak w skrócie można opisać środowy pojedynek Mazura Pisz ze Zrywem Jedwabno. Efekt? Garstka kibiców zobaczyła dziewięć goli oraz świętowała zwycięstwo podopiecznych Zbigniewa Augustyńskiego. Dzięki wygranej z Vęgorią Węgorzewo, na drugie miejsce w tabeli IV ligi wskoczył Znicz Biała Piska.
Data: 2012-10-10 | wyświetlenia: 6104
Zaledwie siedem dni po Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, piski stadion ponownie był areną lekkoatletycznych zmagań. Tym razem uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych walczyli o imienne przepustki do Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Data: 2012-10-09 | wyświetlenia: 2585
Ostatni raz obie ekipy spotkały się pod koniec marca. Podobnie jak pół roku temu, górą były piskie dziewczęta i mrągowscy chłopcy. O kim mowa? O drużynach TSK Roś Pisz oraz Asa Mrągowa, które w minioną niedzielę rozegrały, na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piszu, dwa emocjonujące pojedynki.
Data: 2012-10-09 | wyświetlenia: 1312
Mamy kolejne złe wieści dla sympatyków Mazura Pisz. Ich ulubieńcy przegrali kolejny mecz „za sześć punktów” i znaleźli się tuż nad strefą spadkową. Lepsze nastroje panują w obozie Znicza Biała Piska. Czerwono – zieloni rozgromili kolejnego beniaminka IV ligi Orła Janowiec Kościelny. O jedną pozycję, w tabeli A – klasy, awansowała ekipa MKS –u Ruciane –Nida, która pokonała 2:1 swojego imiennika ze Szczytna.
Data: 2012-10-02 | wyświetlenia: 2063
Strzelić osiem goli to nie lada sztuka. Takiego wyczynu dokonała ekipa Znicza Biała Piska, która rozgromiła w sobotę beniaminka IV ligi Polonię Iłowo. Grający bez ładu i składu Mazur Pisz uległ na własnym boisku niżej notowanej Łynie Sępopol. Z kolei bezbarwne do przerwy Śniardwy rozbiły w drugiej połowie Olimpię Miłki.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione