Serwis Sport
Data: 2012-10-24 | wyświetlenia: 2056
Piłeczka I Pisz to jeden z głównych kandydatów do wygrania III ligi tenisa stołowego. Ubiegłoroczny spadkowicz z II ligi udowodnił swoje wysokie aspiracje wyjazdowym zwycięstwem (14:4) z Mrągovią Mrągowo. Inny cel przyświeca, występującym klasę niżej, rezerwom Piłeczki. Jej zawodnicy mają się ogrywać oraz nabywać doświadczenie ligowe. Ich pierwsze poważne starcie zakończyło się nieznaczną porażka z Ostródzianką IV Ostróda.
Data: 2012-10-18 | wyświetlenia: 3020
Chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nidzicy wygrali czwartkowe Mistrzostwa Rejonu V w „Piątkach” Piłkarskich. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Warpnuach, natomiast trzecie miejsce przypadło gospodarzom imprezy – Szkole Podstawowej Nr 4 w Piszu. Na piskim Orliku nie pojawiła się wcześniejszej awizowana drużyna z powiatu szczycieńskiego.
Data: 2012-10-16 | wyświetlenia: 2500
Młodzi koszykarze TSK Roś (rocznik 2002) wywalczyli brązowe medale podczas zakończonego w niedzielę V Nenufar Cup. Ponadto Kacper Kwiatkowski został wybrany do najlepszej piątki ełckiego turnieju, natomiast Albin Kłos wygrał konkurs sprawnościowy.
Data: 2012-10-16 | wyświetlenia: 2135
Na tydzień przed derbowym pojedynkiem z Mazurem Ełk, podopieczni Zbigniewa Augustyńskiego wrócili na tarczy z Olecka. Niedawny trzecioligowiec wbił czerwono – zielono – niebieskim aż osiem bramek. Rozpędzony Znicz wygrał „tylko” 3:0 z Drwęcą nowe Miasto Lubawskie. Po wyjazdowym triumfie nad Mazurem Wydminy, na fotel lidera A – klasy wskoczył MKS Ruciane – Nida. O dwie lokaty niżej znajdują się Śniardwy Orzysz, które w niedzielę pokonały 1:0 MKS Szczytno. Trzy punkty ekipie prowadzonej przez Aleksandra Lipowskiego zapewnił kapitan zielono – niebieskich Piotr Talaga.
Data: 2012-10-12 | wyświetlenia: 2969
Trzy ekipy uczestniczyły w czwartkowych Mistrzostwach Powiatu w „Piątkach” Piłkarskich. Wśród nich znalazła się drużyna Szkoły Podstawowej w Rucianem – Nidzie, która zanotowała na piskim Orliku dwie porażki.
Data: 2012-10-11 | wyświetlenia: 2464
Dziurawa obrona, podwórkowa gra, hokejowy wynik – tak w skrócie można opisać środowy pojedynek Mazura Pisz ze Zrywem Jedwabno. Efekt? Garstka kibiców zobaczyła dziewięć goli oraz świętowała zwycięstwo podopiecznych Zbigniewa Augustyńskiego. Dzięki wygranej z Vęgorią Węgorzewo, na drugie miejsce w tabeli IV ligi wskoczył Znicz Biała Piska.
Data: 2012-10-10 | wyświetlenia: 5746
Zaledwie siedem dni po Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, piski stadion ponownie był areną lekkoatletycznych zmagań. Tym razem uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych walczyli o imienne przepustki do Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Data: 2012-10-09 | wyświetlenia: 2374
Ostatni raz obie ekipy spotkały się pod koniec marca. Podobnie jak pół roku temu, górą były piskie dziewczęta i mrągowscy chłopcy. O kim mowa? O drużynach TSK Roś Pisz oraz Asa Mrągowa, które w minioną niedzielę rozegrały, na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piszu, dwa emocjonujące pojedynki.
Data: 2012-10-09 | wyświetlenia: 1209
Mamy kolejne złe wieści dla sympatyków Mazura Pisz. Ich ulubieńcy przegrali kolejny mecz „za sześć punktów” i znaleźli się tuż nad strefą spadkową. Lepsze nastroje panują w obozie Znicza Biała Piska. Czerwono – zieloni rozgromili kolejnego beniaminka IV ligi Orła Janowiec Kościelny. O jedną pozycję, w tabeli A – klasy, awansowała ekipa MKS –u Ruciane –Nida, która pokonała 2:1 swojego imiennika ze Szczytna.
Data: 2012-10-02 | wyświetlenia: 1890
Strzelić osiem goli to nie lada sztuka. Takiego wyczynu dokonała ekipa Znicza Biała Piska, która rozgromiła w sobotę beniaminka IV ligi Polonię Iłowo. Grający bez ładu i składu Mazur Pisz uległ na własnym boisku niżej notowanej Łynie Sępopol. Z kolei bezbarwne do przerwy Śniardwy rozbiły w drugiej połowie Olimpię Miłki.
Data: 2012-09-28 | wyświetlenia: 1475
Trwa piękny pucharowy sen Śniardw Orzysz. Zielono – niebiescy, dowodzeni przez Aleksandra Lipowskiego wyeliminowali w 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski IV – ligowe Rominta Gołdap. Do najlepszej szesnastki awansował również Znicz Biała Piska, który pokonał na wyjeździe Mamry Giżycko.
Data: 2012-09-25 | wyświetlenia: 1590
Polonia Lidzbark Warmiński zakończyła serię sześciu spotkań bez porażki Mazura Pisz. Podopieczni Zbigniewa Augustyńskiego, chociaż przez chwilę prowadzili, to jednak przegrali z zespołem prowadzonym przez Cezarego Bacę. Cenne zwycięstwo odniósł Znicz Biała Piska, który wygrał w Dobrym Mieście z DKS-em. Trzeci w tabeli A – klasy MKS Ruciane – Nida wygrał 3:1 z Olimpią Miłki. Z kolei Śniardwy Orzysz zremisowały na własnym boisku z Salętem Boże.
Data: 2012-09-25 | wyświetlenia: 2303
Nie było niespodzianki w sobotnim pojedynku Mazura II Pisz z Ometem Srokowo. Zgodnie z przewidywaniami podopieczni Jacka Świątkowskiego łatwo, lekko i przyjemnie rozprawili się z outsiderem rozgrywek. Dzień później ich starsi koledzy, po wysokiej wygranej z Olimpią Miłki, mogli się cieszyć z objęcia prowadzenia w Lidze Juniorów.
Data: 2012-09-18 | wyświetlenia: 1512
Niewiele brakowało, aby Mazur Pisz wrócił z Mikołajek bogatszy o trzy punkty. Niestety, ambitny Kłobuk na kilka sekund przed końcowym gwizdkiem zdołał wyrównać. W efekcie podopieczni Zbigniewa Augustyńskiego wywalczyli „zaledwie” jedno oczko. Więcej szczęścia miały ekipy Znicza Biała Piska, MKS –u Ruciane – Nida oraz Śniardw Orzysz, które solidarnie ograły swoich rywali.
Data: 2012-09-11 | wyświetlenia: 1510
Sprawiedliwym podziałem punktów zakończyły się sobotnie derby powiatu piskiego. Zajmujący szóste miejsce w rozgrywkach A – klasy MKS Ruciane – Nida zremisował bezbramkowo z siódmymi w tabeli Śniardwami Orzysz. Podobny wynik zanotował Mazur Pisz w starciu z MKS Jeziorany. Więcej szczęścia mieli piłkarze Znicza Biała Piska, którzy ograli na wyjeździe Zatokę Braniewo.
Data: 2012-09-07 | wyświetlenia: 1510
Po dwóch ligowych remisach z rzędu, Śniardwy Orzysz pokonały w 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski Czarnych Olecko. Dzięki wygranej 5:1 z Pojezierzem Prostki do dalszej fazy rozgrywek awansował Znicz Biała Piska.
Data: 2012-09-05 | wyświetlenia: 1624
Ściana Team, JW, Kromex Drygały – tak wyglądało podium sobotniego IV Nocnego Turnieju Piłki Nożnej. Do kończącej wakacyjny cykl imprez sportowych imprezy zgłosiło się łącznie siedem z ośmiu awizowanych zespołów.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione